Vitajte, môžete sa prihlásiť alebo zaregistrovať.

L-Glycine 500g

L-Glycine 500g
Výrobca: MUSCLEMODE
Model: GLYCÍN
Dostupnosť: Na sklade
Cena: 6,20€
S DPH: 6,20€
Množstvo:  
   - ALEBO -   
Suplementácia glycínom je populárna najmä pri budovaní svalovej hmoty. Zvyčajne sa glycín primiešava do predtréningového nápoja, aby počas cvičenia a po ňom zabránil rozpadu svalovej hmoty a podporil proces budovania hmoty. Nedávno sa stal glycín aj populárnym doplnkom po cvičení, keďže niekoľko presvedčivých štúdií preukázalo jeho protizápalové účinky a schopnosť regenerovať centrálnu nervovú sústavu.
 
Pri samostatnom užívaní je glycín určený na zvyšovanie množstva svalovej hmoty. Vtedy je vhodné užívať ho pred spaním. Glycín pomáha stimulovať molekuly, ktoré sú vo väčšej miere vyplavované práve v noci a tým zlepšuje proces obnovy organizmu.
Ďalšie benefity glycínu
Glycín je populárny aj ako dobre kombinovateľný suplement. Odborníci na výživu odporúčajú glycín silovým športovcom užívať spolu s kreatínom, kedy glycín podporí vstrebávanie kreatínu do svalov a oddiali jeho vyčerpanie. To spolu so schopnosťou glycínu zbaviť telo toxických látok (aj kyseliny mliečnej) umožní trénovať tvrdšie a dlhšie.
 
Možno ešte dôležitejší je glycín pre vytrvalostných športovcov. Existujú totiž dôkazy, že glycín podporuje vstrebávanie glukózy. To môže byť užitočné pri predsúťažnej "plniacej" sacharidovej fáze, alebo pri zefektívnení obnovy zásob glykogénu v organizme po tréningu.
 
Odporúčané dávkovanie:
ako doplnok stravy odporúčame k náročným tréningom 700mg, denne.
rozmiešajte 1/3 čajovej lyžičky (700mg) v 200-300ml vody alebo ovocnej šťavy a ihneď vypite.
najlepšie hneď po prebudení na lačný žalúdok.
 
Zloženie:
100% Glycín
 
Informácie:
potravina je určená pre zvláštnu výživu, vhodná pre športovcov
 
Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre osoby mladšie ako 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Prípravok neslúži ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte v suchu a  mimo dosahu  detí. Nevystavujte mrazu, vysokým teplotám a vlhkosti. Odporúčaná denná dávka sa nesmie prekračovať.

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevdené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:Vytvoril MuscleMode
MuscleMode, © 2023