Vitajte, môžete sa prihlásiť alebo zaregistrovať.

Aquamin® 100g

Aquamin® 100g
Výrobca: MUSCLEMODE
Model: AQUAMIN
Dostupnosť: Na sklade
Cena: 4,88€
S DPH: 4,88€
Množstvo:  
   - ALEBO -   
AQUAMIN poskytuje bioaktívny vápnik (Ca) min. 32% obsah, horčík (Mg) min. 2,2% obsah a ďalších 72 dôležitých stopových prvkov, ktoré vedú k zlepšeniu zdravotného stavu kostí a celého tela. Výskum ukázal, že vyživovanie minerálmi závisí nielen na obsahu vápnika (Ca). Magnézium/horčík (Mg) a stopové minerály zohrávajú potrebnú úlohu pri efektívnej fortifikácii minerálov. 
Tento minerálny matrix poskytuje výnimočnú biologickú dostupnosť, bioaktivitu a optimalizuje hladinu minerálov v tele. Červená morská riasa Lithothamnion Coralloides je druh, ktorý sa nachádza len v určitých oblastiach. 
Počas životného cyklu červená riasa absorbuje esenciálne minerály a živiny z čistých, studených, neznečistených, na minerály bohatých vôd Atlantického Oceána. 
 
Nedostatok vápnika a minerálnych látok je rastúci globálny zdravotný problém. Aquamin môže tento problém pomenovať. Ide o biologickú dostupnosť vápnika, rovnako ako o množstvo stopových minerálov, esenciálnych pre udržanie optimálneho stavu kostí a o stráviteľnosť.
 
Výhody užívania Aquamínu:
 
-zlepšenie integrity kostí
 
-maximálna biologická dostupnosť
 
-posilňuje kosti 
 
-zjemňuje symptómy osteoporózy
 
-vápnik a horčík majú blahodarný účinok na správnu činnosť nervov a svalov
 
Zloženie: Aquamin® TG v prášku
 
Doporučená denná dávka: 1g prášku treba zapiť dostatočným množstvom tekutiny, ráno nalačno a večer pred spaním.
 
Obmedzenie: Doporučená denná dávka sa nesmie prekročiť. Nie je určený pre deti do 3 rokov. Výrobok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Skladujte mimo dosahu detí, v suchu a tme, pri teplote do 25°C.
 

 

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevdené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:Vytvoril MuscleMode
MuscleMode, © 2024