Vitajte, môžete sa prihlásiť alebo zaregistrovať.

Informácie o doručení

Objednávka je prijatá do 12 hodín, potvrdenie objednávky vám zašleme e-mailom.

Tovar bude odoslaný v termíne určenom pri každom výrobku (1-2 dní). Zvyčajná dodacia lehota je 24 hodín (kuriérskou službou). Deň objednávky sa nezapočítava do termínu odoslania až nasledujúci deň a pri objednávke prijatej cez víkend sa ráta ako prvý deň, prvý pracovný deň. 

 

 Expres zásielka na adresu

Zásielka bude doručená poštovým kuriérom na adresu do 24h po odoslaní. Poistenie v cene dopravy. O odoslaní balíka obdržíte avízo s čislom balíka vo forme sms alebo na e-mail.

Cena:
Pri objednávke do 49,99€: 2.70€
Pri objednávke nad a vrátane 50€ : ZADARMO
Dobierka - platba kuriérovi : + 0.50€

 

Slovenská pošta ponúka možnosť doručenia zásielky kuriérom priamo na adresu zákazníka. Tu si taktiež môžete vybrať spôsob platby: elektronicky už pri objednaní tovaru, alebo platbu priamo kuriérovi Slovenskej pošty pri doručení tovaru. Notifikácia o zásielke je štandardne posielaná SMS správou na telefónne číslo klienta (pokiaľ bolo uvedené) a mailom na emailovú adresu klienta.

 Expres zásielka na poštu

Zásielka bude doručená na poštu uvedenú v objednávke do 24h po odoslaní. Poistenie v cene dopravy. O odoslaní balíka obdržíte avízo s čislom balíka vo forme sms alebo na e-mail.

Cena:
Pri objednávke do 49,99€: 2.50€
Pri objednávke nad a vrátane 50€ : ZADARMO
Dobierka - platba na pošte : + 0.50€

 

Táto služba ponúka možnosť vyzdvihnúť si zásielku na viac ako 1400 poštách v rámci Slovenska podľa Vášho výberu. Odberná lehota je 18 dní. Za zásielku je možné zaplatiť elektronicky už pri objednaní tovaru, alebo na dobierku priamo na pošte.

 

 

Vytvoril MuscleMode
MuscleMode, © 2024